OZP 2019

  Vložil/a: Entony  Do rubriky Oslava Zničení Prstenu  31. ledna, 2019 | 2 392x prohlédnuto.

Oslava zničení Prstenu: Aneb vítání jara 2019

O víkendu 22.-24 března 2019,

v přátelském kruhu tolkienistickém, přivítáme jaro, oslavíme zničení Prstenu, popovídáme si se známými i dosud neznámými a zapějeme mnohé písně na počest Tolkienových děl a nastávajícího jara. I procházka na Horu bude! Lampióny s sebou!

Akce tato uskuteční se v prostorách základní školy Kořenského, Praha 5 Smíchov.

S sebou si určitě vezměte přezůvky (jinak budete chodit bosky), hrníček (k dispozici bude varná konvice a nějaké ty čaje), zpěvníky, hudební nástroje, lampióny a přezůvky. Přespání na místě je možné (tedy si opravdu nezapomeňte náležité vybavení, hrníček a přezůvky). A můžete přibalit nějaký ten příspěvek do TOMBOLY (pěkné/zajímavé/užitečné věci, co vy již nepotřebujete a jinému mohou udělat radost).


Po úspěchu dalšího pikniku a množství Vašich úžasných příspěvků, budeme v této tradici i nadále pokračovat. Každý, kdo se chce pikniku zúčastnit, nechť sám donese minimálně tolik jídla, kolik sám hodlá spořádat (a pokud možno též podobné kvality jako by sám rád jedl ;) ), raději o něco více. Hlavním piknikovým časem bude pravděpodobně sobotní odpoledne či večer (ještě upřesníme), kdy donesený proviant rozložíme na stoly/ubrusy na podlaze a pan Bilbo slavnostně zahájí společné hodování. Nicméně neorganizovaně může piknik probíhat celý víkend.

Dobrovolný příspěvek na pronájem školy: cca 150,- Kč (co zbude, investujeme do čajů a pohoštění; o opačné variantě odmítáme uvažovat – takže přijďte v hojném počtu ;-) )

Předběžný orientační program akce: doplníme tak rychle, jak nám přednášející dodají popisky svých příspěvků ;)
STÁLE PŘIJÍMÁME ZAJÍMAVÉ NOVINKY NA TOLKIENOVSKÉ TÉMA DO PROGRAMU! HLÁSIT SE MŮŽETE NA E-MAIL OslavazniceniPrstenu@seznam.cz

PROGRAM OSLAVY
PÁTEK
17:30 Otevření školy
18:45 Přivítání hostů a zahájení Oslavy zničení Prstenu
19-20:00 KONCERT POETICKÉHO HUDEBNÍHO SPOLEČENSTVA
20:30 – … „TOLKIENOVSKÉ ZPÍVÁNÍ“ (kolektiv)

SOBOTA

14-16 PIKNIK

cca 19:30-20:30/21 Průvod k Orodruině
21:15-22 TOMBOLA
22-… „TOLKIENOVSKÉ ZPÍVÁNÍ 2″ (kolektiv)

Neděle

12:00 Ukončení oslavy

ANOTACE:

TOLKIENOVSKÉ ZPÍVÁNÍ“ (kolektiv)
Pojďme si společně zahrát a zazpívat čistě středozemskou hudbu! Od poeťáků přes falešňáky až po jednotlivé interprety! Vezměte nástroje, zpěvníky a jdeme na to! Máte-li ještě k tomu píseň, co zcela zaručeně ještě v kuloárech nezazněla, určitě přineste s sebou ;-)

Ještě připomínáme, že akce se koná v základní škole, je tedy nutné respektovat zákaz požívání návykových látek v budově.

Klást dotazy či hlásit svou účast můžete na adrese:

OslavazniceniPrstenu@seznam.cz

Oslava zničení Prstenu aneb vítání jara 2019 je akce organizovaná nadšenými dobrovolníky ve jménu Společnosti přátel díla J.R.R.Tolkiena.
http://tolkien.cz/Tags: ,

3 komentáře

Melisilme
 1 

Email OSLAVAZNICENIPRSTENU@SEZNAM.CZ neexistuje, říká má mailová schránka.

31. ledna, 2019 v 20:15
Entony
 2 

a shit, máš pravdu, jdu napsat Fallon, že to nefunguje.. asi mi poslala nějak blbej mail.

1. února, 2019 v 02:54
 3 

Tak mail by měl být funkční :-)

4. února, 2019 v 11:04

Zde můžeš zanechat svůj komentář.

Jméno (*)
Email (Nebude zveřejněn) (*)
URL
Komentář