Středozem žije!

  Vložil/a: Irith  Do rubriky Další akce, Naše akce, Nezařazené  6. října, 2018 | 1 588x prohlédnuto.

Předchozí dva měsíce probíhala obnova stránek tolkien.cz. Nyní se Vám představují v trochu upraveném kabátku, který navrhla a posléze i zrealizovala Polly Pantoflíčková. A právě o těchto změnách a všem, co snad bude dále, mluví tento článek.

Některé změny jsou na první pohled viditelné – upravila se hlavička a spolu s ní i logo Společnosti. Zároveň se upravily i Rubriky a Nastavení. Za převedení loga Společnosti do vektorové grafiky a jeho úpravě děkujeme panu Timbo Pelíškovi.

Další podstatnou změnou je i úprava rozcestníků. Za tímto účelem byly použity kresby výtvarnice a ilustrátorky Aegeri – https://www.facebook.com/aegeri.art/ .

A co je účelem těchto změn? Chceme z této stránky, z oficiální stránky Czech Tolkien Society vytvořit opravdu zastřešující web, který by sdružoval příznivce profesorova díla, informoval je o novinkách, zajímavostech a dění okolo Středozemě a pořádal vlastní akce.

Byla vytvořena facebooková stránka Společnosti https://www.facebook.com/spdpjrrt , kde najdete přehled novinek a nově vydaných článků.

 V rámci obnovy stránek ale máme i výzvu pro Vás, pro čtenáře. Protože web tolkien,cz  HLEDÁ REDAKTORY, kteří budou chtít tvořit obsah stránek. A co to obnáší? Především můžete sledovat novinky, recenzovat literaturu a film, informovat o tom, co bude i co už bylo, pátrat v zákoutích geniálního světa jistého britského profesora a o tom všem poát články, které budou pak vydány na webu.

 Sháníme jak zkušené autory, tak nováčky. Důležité je nadšení pro věc!

 A co Vy? Zkusíte to? Pokud ano, napište do komentářů, nebo nejlépe na meil spdpjrrt@seznam.cz

 Zároveň sháníme i texty z přednášek (z TolkienConu a podobných), filozofická pojednání a podobné. Pokud jste vy sami autorem něčeho podobného, případně víte-li o něčem, nebojte se ozvat!

 Za všechny, kdo pracovali na obnově stránek,

Irith Zimostrázová

 

Tags: , , , , ,

2 komentáře

Jan Nermuť
 1 

Myslím, že bych mohl přidat pár článků z pohledu Darwinovi Evoluce.
Já ovšem věnuji svůj čas spíše psaní politických esejů. A je zjevné, že bez díla pana profesora Tolkiena nelze dělat předpověď pro budoucnost.
V těchto esejích se občas věnuji i Tolkienovu dílu zcela. Ale je to skříženo s dílem pana Roberta Erwina Howarda.
Protože pokud si přečtete třeba povídku Věž slona a poseldní kapitolu ze Dvou věží- je to ten samý příběh.

7. listopadu, 2018 v 08:54
 2 

Tady jsem objevil docela zajímavou stránku se sortimentem Pána Prstenů a Hobita. Mají tam toho spoustu, hrníčky, naušnice Arwen, Prsten moci, spoustu řetízků. Někomu se to může hodit https://www.originalzfilmu.cz/561-pan-prstenu

17. února, 2019 v 11:36

Zde můžeš zanechat svůj komentář.

Jméno (*)
Email (Nebude zveřejněn) (*)
URL
Komentář