Oslava zničení Prstenu aneb vítání jara 2018

  Vložil/a: Entony  Do rubriky Oslava Zničení Prstenu  28. ledna, 2018 | 2 390x prohlédnuto.

O víkendu 23 – 25 března 2018,

v přátelském kruhu tolkienistickém, přivítáme jaro, oslavíme zničení Prstenu, popovídáme si se známými i dosud neznámými a zapějeme mnohé písně na počest Tolkienových děl a nastávajícího jara. I procházka na Horu bude! Lampióny s sebou!

Akce tato uskuteční se v prostorách základní školy Kořenského, Praha 5 Smíchov.

S sebou si určitě vezměte přezůvky (jinak budete chodit bosky), hrníček (k dispozici bude varná konvice a nějaké ty čaje), zpěvníky, hudební nástroje, lampióny a přezůvky. Přespání na místě je možné (tedy si opravdu nezapomeňte náležité vybavení, hrníček a přezůvky). A můžete přibalit nějaký ten příspěvek do TOMBOLY (pěkné/zajímavé/užitečné věci, co vy již nepotřebujete a jinému mohou udělat radost).

Po úspěchu dalšího pikniku a množství Vašich úžasných příspěvků, budeme v této tradici i nadále pokračovat. Každý, kdo se chce pikniku zúčastnit, nechť sám donese minimálně tolik jídla, kolik sám hodlá spořádat (a pokud možno též podobné kvality jako by sám rád jedl ;) ), raději o něco více. Hlavním piknikovým časem bude pravděpodobně sobotní odpoledne či večer (ještě upřesníme), kdy donesený proviant rozložíme na stoly/ubrusy na podlaze a pan Bilbo slavnostně zahájí společné hodování. Nicméně neorganizovaně může piknik probíhat celý víkend.

Příspěvek na pronájem školy: cca 150 Kč
(co zbude, investujeme do čajů a pohoštění; o opačné variantě odmítáme uvažovat – takže přijďte v hojném počtu ;-) )

Předběžný orientační program akce: doplníme tak rychle, jak nám přednášející dodají popisky svých příspěvků ;)

PROGRAM OSLAVY se v tuto chvíli tvoří. Jisté však je:

  • PÁTEK
  • 17:30 – Otevření školy
  • 18:45 – Přivítání hostů a zahájení Oslavy zničení Prstenu

 

  • SOBOTA
  • 14-16 – PIKNIK
  • cca 19:30-20:30/21 – Průvod k Orodruině
  • 21:15-22 – TOMBOLA
  • 22-… – „TOLKIENOVSKÉ ZPÍVÁNÍ“ (kolektiv)

 

 • NEDĚLE
 • 12:00 – Ukončení oslavy

ANOTACE:
Budou ;-)

Ještě připomínáme, že akce se koná v základní škole, je tedy nutné respektovat zákaz požívání návykových látek v budově.

Klást dotazy či hlásit svou účast můžete na adrese: fallonthewhite@seznam.cz.

 

Oslava zničení Prstenu aneb vítání jara 2018 je akce organizovaná nadšenými dobrovolníky ve jménu Společnosti přátel díla J.R.R.Tolkiena.
http://tolkien.cz/

 

 

1 komentář

 1 

Rusim sbirku a prodavam za zlomek ceny ruzne DVD edice Pana prstenu, rozsirene verze i kinoverze. Navic mam i jednu raritu v podobe kompletni hudby ke Spolecenstvu prstenu na 3 CD a 1DVD v superior kvalite. Vice zde: https://ostatni.bazos.cz/inzerat/83816446/Pan-prstenu-filmova-trilogie-6-DVD-film–bonusy.php Pote staci kliknout na jmeno Jirka a ukazou se vam dalsi me inzeraty.

4. února, 2018 v 16:40

Zde můžeš zanechat svůj komentář.

Jméno (*)
Email (Nebude zveřejněn) (*)
URL
Komentář