Domesticon 2017

  Vložil/a: Entony  Do rubriky Cizí akce  7. února, 2017 | 1 994x prohlédnuto.

Další ročník, nástupce legendárního Elfconu, vás zve k účasti.

Máj, lásky čas, je ještě docela daleko, zatímco duben, čas Domesticonu , už pomalu klepe na dveře a jinam! Přijeďte se proškolit v zásadních tématech lidského bytí – udržte krok se zajímavými poznatky z perspektivních oborů: literatury, historie, mytologie a magie. Na vlastní kůži zažijte jedinečnou atmosféru papučářského conu v srdci Vysočiny. Užijte si neotřelé Půlnoční překvapení, raníček a kvíz o mlsné ceny. Zahrajte si deskovky, zaposlouchejte se do hudby, pochutnejte si na večeři v některém z místních věhlasných podniků. Možná přijde i temný mág nebo alespoň Apokalypsa!

Šestý Domesticon očekávejte
7.- 9. 4. 2017,
jako vždy v budově
ZŠ Štáflova
v
Havlíčkově Brodu



Zajímá vás, kdo by vyhrál souboj středověkého obrněnce a samuraje? Jaké fantasy klenoty se dají vylovit z hlubin a mělčin zapomnění? Jak udělat z vlka čivavu a z Draculy Edwarda Cullena? A co na to braková literatura? To (a nejen to) všechno se na Domesticonu dozvíte!

Nejaktuálnější informace, program a přihlášku najdete na našich stránkách: http://domesticon.smeagol.cz, případně na našem Facebooku. Dotazy ochotně zodpovíme tamtéž nebo na e-mailu: domesticon@seznam.cz

Těšíme se na vás!

PS: Facebookovou událost najdete zde: https://www.facebook.com/events/835039069933063/

Zde můžeš zanechat svůj komentář.

Jméno (*)
Email (Nebude zveřejněn) (*)
URL
Komentář