Oslava zničení Prstenu aneb vítání jara 2017

  Vložil/a: Entony  Do rubriky Oslava Zničení Prstenu  23. ledna, 2017 | 3 456x prohlédnuto.

O víkendu 24.-26 března 2017,
v přátelském kruhu tolkienistickém, přivítáme jaro, oslavíme zničení Prstenu, popovídáme si se známými i dosud neznámými a zapějeme mnohé písně na počest Tolkienových děl a nastávajícího jara. I procházka na Horu bude! Lampióny s sebou!

Akce tato uskuteční se v prostorách základní školy Kořenského, Praha 5 Smíchov.


Cesta od stanice metra ANDĚL na místo konání Oslavy zničení prstenu.

S sebou si určitě vezměte přezůvky (jinak budete chodit bosky), hrníček (k dispozici bude varná konvice a nějaké ty čaje), zpěvníky, hudební nástroje, lampióny a přezůvky. Přespání na místě je možné (tedy si opravdu nezapomeňte náležité vybavení, hrníček a přezůvky). A můžete přibalit nějaký ten příspěvek do TOMBOLY (pěkné/zajímavé/užitečné věci, co vy již nepotřebujete a jinému mohou udělat radost).

Po úspěchu dalšího pikniku a množství Vašich úžasných příspěvků, budeme v této tradici i nadále pokračovat. Každý, kdo se chce pikniku zúčastnit, nechť sám donese minimálně tolik jídla, kolik sám hodlá spořádat (a pokud možno též podobné kvality jako by sám rád jedl ;) ), raději o něco více. Hlavním piknikovým časem bude pravděpodobně sobotní odpoledne či večer (ještě upřesníme), kdy donesený proviant rozložíme na stoly/ubrusy na podlaze a pan Bilbo slavnostně zahájí společné hodování. Nicméně neorganizovaně může piknik probíhat celý víkend.

Příspěvek na pronájem školy: cca 150,- Kč (co zbude, investujeme do čajů a pohoštění; o opačné variantě odmítáme uvažovat – takže přijďte v hojném počtu ;-) )

Předběžný orientační program akce: doplníme tak rychle ,jak nám přednášející dodají popisky svých příspěvků ;)

PROGRAM: Bude postupně doplněn.

BAZÁREK: po celou dobu konání akce.
„Leží vám doma nevyužité kostýmy či doplňky? Myslíte, že by si ještě zasloužily vyrazit do světa? Oprašte je a vypravte do nového života prostřednictvím kostýmového bazárku. /// Technické info: prosím, přivažte či přišijte na každý kus cedulku s cenou a vaším jménem či přezdívkou. (Pokud nestíháte, budou prázdné lístečky a další potřeby k dispozici na místě.)“

Ještě připomínáme, že akce se koná v základní škole, je tedy nutné respektovat zákaz požívání návykových látek v budově.

Klást dotazy či hlásit svou účast můžete na adrese fallonthewhite@seznam.cz


logo

Oslava zničení Prstenu aneb vítání jara 2017 je akce organizovaná nadšenými dobrovolníky ve jménu Společnosti přátel díla J.R.R.Tolkiena.
http://tolkien.cz/Zde můžeš zanechat svůj komentář.

Jméno (*)
Email (Nebude zveřejněn) (*)
URL
Komentář