Oslava Zničení Prstenu 2016

  Vložil/a: Entony  Do rubriky Oslava Zničení Prstenu  13. února, 2016 | 90 016x prohlédnuto.

O víkendu 18.-20 března 2016, v přátelském kruhu tolkienistickém, přivítáme jaro, oslavíme zničení Prstenu, popovídáme si se známými i dosud neznámými a zapějeme mnohé písně na počest Tolkienových děl a nastávajícího jara. I procházka na Horu bude! Lampióny a ohni-nevzdorné Prsteny s sebou!

Akce tato uskuteční se v prostorách základní školy Kořenského 10, Praha 5 Smíchov.

Cesta od stanice metra ANDĚL na místo konání Oslavy zničení prstenu.

Facebook stránka akce: https://www.facebook.com/events/1050965491593409/

S sebou si určitě vezměte přezůvky (jinak budete chodit bosky), hrníček (k dispozici bude varná konvice a nějaké ty čaje), zpěvníky, hudební nástroje, lampióny a přezůvky. Přespání na místě je možné (tedy si opravdu nezapomeňte náležité vybavení, hrníček a přezůvky). A můžete přibalit nějaký ten příspěvek do TOMBOLY.

Po úspěchu dalšího pikniku a množství Vašich úžasných příspěvků, budeme v této tradici i nadále pokračovat. Každý, kdo se chce pikniku zúčastnit, nechť sám donese minimálně tolik jídla, kolik sám hodlá spořádat (a pokud možno též podobné kvality jako by sám rád jedl ;) ), raději o něco více. Hlavním piknikovým časem bude pravděpodobně sobotní odpoledne či večer (ještě upřesníme), kdy donesený proviant rozložíme na stoly/ubrusy na podlaze a pan Bilbo slavnostně zahájí společné hodování. Nicméně neorganizovaně může piknik probíhat celý víkend.

Příspěvek na pronájem školy: cca 150,- Kč (co zbude, investujeme do čajů a pohoštění; o opačné variantě odmítáme uvažovat – takže přijďte v hojném počtu ;-) )

Předběžný orientační program akce: doplníme tak rychle ,jak nám přednášející dodají popisky svých příspěvků ;)

Klást dotazy či hlásit svou účast můžete na adrese: fallonthewhite@seznam.cz

3 komentáře

Jack
 1 

Já když na tu událost na FB narazil, myslel jsem, že je to další troll :D Očividně není.

9. března, 2016 v 17:41
Kryštof
 2 

(právě jsem dokoukal Dvě Věže) a když jsem hledal Elfské písmo na googlu, narazil jsme na tohle … moc mě mrzí, že se nedostanu do Prahy

12. března, 2016 v 00:43
Entony
 3 

Díky za ocenění :-) a však klid, pořádáme další akce, nebo se na nich spolupodílíme :-) tak třebas budeš mít příležitost jindy a jinde :-)

12. března, 2016 v 21:30

Zde můžeš zanechat svůj komentář.

Jméno (*)
Email (Nebude zveřejněn) (*)
URL
Komentář