Bilbovky 2012

  Vložil/a: Entony  Do rubriky Nezařazené  30. července, 2012 | 3 005x prohlédnuto.

Vážení a milí obyvatelé Středozemě, přilehlých kontinentů i ostrůvků,

po roce vás opět všechny srdečně zveme na další ročník oslavy páně Bilbových a Frodových narozenin aneb Bilbovky 2012.

Akce se koná 21.9.-23.9.2012
Odhadovaný příspěvek nepřekročí 150 Kč na osobu.
Pravděpodobně však bude nižší, dle nákladů na hostinu.
Místem konání je již ověřená nora v Hradových Střímelicích č.p. 22 (mezi Ondřejovem a Sázavou).
Zobrazit místo Bilbovky 2012 na větší mapě

Na programu je kromě tradiční hostiny, krátké či delší procházky dle chuti a spousty hraní a povídání s přáteli, také klasická hra O Bilba. Nově také vyhlašujeme soutěž „O poslední stříbrnou lžičku“, kterou ve Dně pytle zapomněla tetička Lobelie. S pravidly a podrobnostmi Vás seznámíme v druhém dopise, který vám poštovní holub doručí koncem prázdnin.

Dejte nám prosím EMAILEM vědět, zda dorazíte. Pokud máte cokoli, o co byste se chtěli s druhými podělit – povídání, zpívání, taneční vystoupení, či třeba chcete uspořádat vlastní turnaj – napište nám (buď zde na stránkách nebo na mail: FallonTheWhite@seznam.cz), s radostí to uvítáme, protože zábavy na oslavě není nikdy dost!

K dopravě a ubytování:
Výše zmíněná nora se nachází na kraji Hradových Střimelic u Ondřejova, blízko Prahy.
Je možné se přiblížit buď vlakem z Hlavního nádraží do Strančic (směr Benešov), nebo autobusem č. 383 ze stanice metra C Háje do Ondřejova. Z obou míst jede autobus č. 490 do zastávky “Stříbrná Skalice,Hrad.Střimelice” (takto to musíte zadat IDOSu a najde vám spojení). Bus by měl ve Strančicích čekat na vlak, což je z důvodu dopravní zácpy obecně nejrychlejší varianta.
Z Ondřejova se to dá vzít i pěšky – jsou to necelé 3 km až na místo po silnici nebo lesem. Dle slov těch, co to takto absolvovali, je cesta triviální a stačí vytisknutá mapa z internetu.
Od vlaku (v tomto případě raději vystupte až o zastávku později, v Mnichovicích) i od autobusu v Ondřejově Vás (nebo Vaše zavazadla, pokud si chcete udělat příjemnou procházku bez tun bagáže) taky můžeme odvézt autem, pokud se domluvíte s Lešim na telefonu 606487658. Raději předem, ale i těm, kterým na poslední chvíli něco ujede či zabloudí, rádi pomůžeme.
V Hradových Střimelicích z autobusové zastávky (pro ty, kdo přijedou autem, je náves s hospodou a zastávkou také výchozím orientačním bodem) zamiřte k blízkému krámku s potravinami, který je trochu ve směru jízdy autobusu a přes silnici. Za ním je odbočka, sem-tam vyasfaltovaná a sem-tam vyštěrkovaná, mezi domy. Jděte pořád dál, minete ohradu pro koně nalevo a Lešiho chata je poslední dům po pravé straně. U brány umístíme velkou ceduli.

A pozor – nepopleťte si Hradové a Kostelní Střímelice!

V domě je velká místnost s krbem, kde se bude pořádat akce a je v ní možno velmi pohodlně spát – až všichni přestanou zpívat a hrát. Půda, nově zaizolovaná, ale stále trochu nedodělaná – ale pro uložení věcí i přespání ve spacáku použitelná. Jedna místnost pro cca 6 lidí, kam se můžou uložit choulostivější jedinci, kteří chtejí jít dříve spát a pár (=2) zcela oddělených menších místností, které bývají tradičně rezervovány pro jedince s malými dětmi (či pro ty, kteří si to zamluví jako první).
Chcete-li tedy přijet s dětmi či potřebujete zvláštní ubytovací režim, nahlašte nám to prosím předem a jistě Vám najdeme pohodlné místo.
Dá se spát i ve stanu na zahradě nebo ve stodole, ale to je spíše pro divoké tvory, kteří se pod střechou cítí nesví – vejdeme se dovnitř.
Toaleta, koupelna dokonce s teplou vodou (jedna pro všechny!) je v domě stejně tak, jako menší kuchyňka.

Na vás všechny se moc těší
pánové Bilbo a Frodo Pytlíkové

za SPDPJRRT poté Fallon a spol.

PS: pokud víte o někom, kdo by rád přijel, určitě mu pozvánku přepošlete

Tags: , ,

3 komentáře

Hana (Therru)
 1 

Ahoj,
přibíráte na podobné akce i NEčleny? (v tomhle případě nečlena v jednotném čísle: ) Některé z Vás znám pravděpodobně od vidění z Tolkienconu, jinak se však podobných akcí moc neúčastním; Od léta však bydlím cca o 200km blíže ku Praze, takže se můj akční rádius značně zlepšil – ráda bych vás poznala.

16. srpna, 2012 v 17:52
 2 

Ahoj Therru.
Jasně že můžeš přijít :-) jen dej včas Fallon vědět že dorazíš.
Společnost není žádná uzavřená skupina. Budeme rádi za každého nového fantazáka kterého poznáme.
Takže … těšíme se na tebe.

17. srpna, 2012 v 07:51
Hana (Therru)
 3 

Díky za odpověď . Budu se těšit : )

23. srpna, 2012 v 15:34

Zde můžeš zanechat svůj komentář.

Jméno (*)
Email (Nebude zveřejněn) (*)
URL
Komentář